Опромінювач оснащений пультом Д/У, за допомогою якого можна включити / вимкнути пристрій не знаходить в радіусі його дії, що захистить очі від шкідливого ультрафіолетового випромінювання, а також виставити таймер для виключення опромінювача через 15, 30 або 60 хвилин.

Кварцування приміщень стало дуже затребуваною процедурою в зв'язку з останніми подіями. На відміну від хімічної дезінфекції (обробка тією ж хлоркою), ультрафіолет є безпечною альтернативою, особливо для тих, хто проживає з маленькими дітьми. Для більшої безпеки і екологічності, ми пропонуємо бактерицидний опромінювач SM Technology SMT-15/360 безозоновий. Це бактерицидна лампа, яка, на відміну від класичних аналогів, виробляє, під час своєї роботи мінімальна кількість озону, відомого тим, що в певних концентраціях, він стає токсичним. У класичних моделях, для створення самих ламп використовується кварц, в цій моделі використовується увіолеве скло.

Модель SM Technology SMT-15/360 безозоновий призначена для дезінфекції кімнат ультрафіолетом, з допустимою квадратурою 20 м2. Лампа прихована за протиударним, металевих корпусом і має сучасний дизайн, завдяки якому конструкція вертикальна і переносна. Даний тип конструкції дозволяє проводити опромінення в різних кімнатах по черзі, при цьому освітлення здійснюється рівномірно, по колу, без затемнених ділянок. Примітною особливістю даного пристрою є також і мінімальна кількість специфічного запаху озону після роботи лампи, а значить кварцування можна проводити навіть в приміщеннях без вікон, тому що провітрювання в даному випадку не обов'язково.

Основні властивості

Лампа SM Technology SMT-15/360 безозоновий ідеально підходить для будь-якого типу приміщень, як робочого, так і домашнього. Рівномірно висвітлюючи кімнату, світильник знищує будь-мікроорганізм, зокрема відноситься до патогенної флори. Крім того, пристрій буде корисно для наступних цілей:

  • усунення грибка і його суперечка на стінах, підлозі, санвузлах;
  • знищення пилового кліща;
  • боротьба з дрібними комахами: мошки, мухи.

Така ефективність поєднується і з ощадливістю: запасу роботи лампи вистачає на 9000 годин, що гарантує довгий термін справної роботи. Якщо вам необхідна невелика, компактна і ефективна бактерицидна лампа, для підтримки чистоти і здорової атмосфери, то лампа SM Technology SMT-15/360 безозоновий стане ідеальним варіантом. Дана модель також рекомендується для специфічних, робочих приміщень, як наприклад, мед кабінети, офіси, кухні, басейни, душові.

Основні характеристики
Гарантія 3 роки
Діаметр підставки (Ø) 140 мм
Живлення Від мережі
Комплектація Лампа бактерицидна, корпус, підставка, пульт, інструкція, упаковка
Країна виробник Україна
Матеріал підставки Метал
Потужність опромінювача, Вт 15
Рекомендованная площа приміщення до 20 м2
Розмір, мм 600 х 140 х 140
Тип кріплення Переносна
Тип опромінювача Безозоновий
Тип світильника Відкритого типу
Частота 50 Гц

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Бактерицидний опромінювач SM Technology SMT-15/360 безозоновий з пультом дистанційного керування і таймером

  • Виробник: SM Technology
  • Код товару: 19221
  • Наявність: В наявності
  • 1100 грн.